29 Август 2012

Напишано од

Бритни Спирс # 20 На Форбс најплатените Celebrit ...

Бритни Спирс # 20 На Форбс најплатените личности Листа

Сподели Форбс најплатените личности меѓу мај 2011 и мај 2012 # 20 Бритни Спирс: $ 58.000.000 упадливо изостанува од нашата 2011 листа поради ограничените турнеи, Бритни експлозии се врати во првите 20 оваа година со повеќе од 75 изложби во изминатите 12 месеци. Таа, исто така, заработува милиони од текст и мирис согласност со Елизабет Арден. Нејзиниот најнов албум Femme Fatale, заработи ...

Прочитај повеќе
27 август 2012 година

Напишано од

Бритни Спирс открива нова соработка со Wi ...

Бритни Спирс открива нова соработка со Will.i.am на неговиот нов албум "#WillPower"

Сподели Радоста на y'all Бритни фанови, Бритни само ја напушти студиото по снимањето нова песна со Will.i.am, шпекулира насловот е "секси секси", таа Твитер велејќи цитат: Само напушти студиото со will.i.am работи #willpower. Внимавај за "посегне по ѕвезди" светна на земјата од Марс утре преку мојот пријател Марс љубопитност. Не можат да чекаат за ...

Прочитај повеќе
6 ЈУЛИ 2012 година

Напишано од

[Преземи]: Бритни Спирс - Правни основи ...

[Преземи]: Бритни Спирс - Задоволство Вие (се каже она што) [подвиг. Дон Филип]

Сподели ја оваа песна е outtake од нејзиниот последен албум Femme Fatale. Неколку месеци ...

26 Јуни 2012

Напишано од

Вилијам потврди Нов Бритни Colla ...

Вилијам потврди Нов Бритни соработка

Сподели Запрашан во едно неодамнешно интервју за соработка од неговиот нов албум ...

15 Мај, 2012

Напишано од

Радост да се направи Второ Бритни-почит ...

Радост да се направи Второ Бритни-почит епизода

Сподели радост е во собата да се направи втор Бритни-почит епизода, Епизодата се емитува на ...

29 април 2012

Напишано од

[Преземи]: Бритни Спирс - ...

[Преземи]: Бритни Спирс - Ова бакнеж

Сподели нова Бритни песна протекоа и тоа е со наслов "Ова бакнеж" ....

27 април 2012

Напишано од

ЕКСКЛУЗИВНИ - [Преземи]: Britne ...

ЕКСКЛУЗИВНИ - [Преземи]: Бритни Спирс - Мона Лиза (Untagged Демо верзија)

Споделете ги untagged демо верзија на Бритни Мона Лиза песна што беше ...

16 април 2012

Напишано од

[Преземи] - Бритни Спирс ...

[Преземи] - Бритни Спирс: Б-страна Албум + Дигитални книшка

Сподели Некои од Бритни Б-страна песни не се направи синглови ...

15 АПРИЛ 2012

Напишано од

[Преземи]: Бритни Спирс - У ...

[Преземи]: Бритни Спирс - неиздадена Vol.2

Сподели Вчера јас испратени на Vol.1 на необјавени песни на Britney Spears '...

14 Април 2012

Напишано од

[Преземи]: Бритни Спирс - У ...

[Преземи]: Бритни Спирс - неиздадена Vol.1

Сподели Имаме многу необјавени песни Бритни и сметам дека е досадно како ...

11 Април, 2012 година

Напишано од

Бритни Tweet За Танц Пробите

Бритни Tweet За Танц Пробите

Сподели Бритни Твитер за проба за нејзиното Twister игра која ќе пука ...

11 Април, 2012 година

Напишано од

Бритни Спирс во финални преговори ...

Бритни Спирс во финални преговори да стане X Factor судија

Сподели Бритни Спирс е толку блиску за да стане судија на X Factor во ...

«Претходна записи

Get Adobe Flash player