29 gusht 2012

Postuar nga

Britney Spears # 20 Në Forbes Highest Paid Celebrit ...

Britney Spears # 20 Në Forbes Highest Paid List Celebrities

Share Celebrities Forbes Highest Paid midis majit 2011 dhe Maj 2012 # 20 Britney Spears: $ 58.000.000 dukshëm mungon nga lista e 2011 tonë për shkak të turneve të kufizuar, shpërthimet Britney kthehet në 20 më të lartë këtë vit me mbi 75 shfaqje në 12 muajt e fundit. Ajo gjithashtu fiton miliona nga mbështetje dhe një linjë aromë me Elizabeth Arden. Albumi i saj i fundit, Femme Fatale, fituar ...

Lexo më shumë
27 gusht 2012

Postuar nga

Britney Spears tregon një bashkëpunim të ri me Wi ...

Britney Spears tregon një bashkëpunim të ri me Will.i.am në New albumin e tij "#WillPower"

Share Joy për y'all tifozët Britney, Britney vetëm u largua nga studio, pas regjistrimit të një këngë të re me Will.i.am, titulli përfolur është "Sexy Sexy", ajo tweeted thënë quote: Vetëm larguar nga studio me will.i.am #willpower pune. Shiko për "Prekja e qiellit" shfaqeshin në tokë nga Marsi nesër nëpërmjet mikut tim Mars kureshtje. Nuk mund të presim për të ...

Lexo më shumë
6 korrik 2012

Postuar nga

[DOWNLOAD]: Britney Spears - Pleas ...

[DOWNLOAD]: Britney Spears - Kënaqësia Ju (Thuaj Çfarë) [feat. Don Philip]

Share Kjo këngë është një outtake nga albumi i saj i fundit Femme Fatale. Disa muaj ...

26 qershor 2012

Postuar nga

William konfirmon një të ri Britney Colla ...

William konfirmon një bashkëpunim të ri Britney

Share I pyetur në një intervistë të kohëve të fundit rreth bashkëpunimeve të albumit të tij të ri ...

15 Maj 2012

Postuar nga

Glee të bëni një Dytë Britney-haraç ...

Glee të bëni një episod të dytë Britney-Tribute

Share Glee është vendosur për të bërë një të dytë episod Britney-haraç, episod airs në ...

29 prill 2012

Postuar nga

[DOWNLOAD]: Britney Spears - ...

[DOWNLOAD]: Britney Spears - Ky Kiss

Share Një këngë e re Britney rrjedhur dhe është titulluar "This Kiss" ....

27 prill 2012

Postuar nga

EKSKLUZIVE - [DOWNLOAD]: Britne ...

EKSKLUZIVE - [DOWNLOAD]: Britney Spears - Mona Lisa (untagged Demo Version)

Share version untagged demo Mona Lisa këngë Britney-së që ishte ...

16 prill 2012

Postuar nga

[DOWNLOAD] - Britney Spears: ...

[DOWNLOAD] - Britney Spears: B-Side albumeve + Digital Broshura

Share Disa nga B-anësore këngët e Britney-së nuk ka bërë teke ...

15 prill 2012

Postuar nga

[DOWNLOAD]: Britney Spears - U ...

[DOWNLOAD]: Britney Spears - Vol.2 Unreleased

Share Dje kam postuar një Vol.1 të këngëve unreleased Britney Spears ', ...

14 prill 2012

Postuar nga

[DOWNLOAD]: Britney Spears - U ...

[DOWNLOAD]: Britney Spears - Vol.1 Unreleased

Share Ne kemi shumë të unreleased Britney këngë dhe unë e gjejnë të bezdisshëm si ...

11 prill 2012

Postuar nga

Britney Tweet Rreth Dance prova

Britney Tweet Rreth Dance prova

Share Britney tweeted rreth prova për ndeshjen e saj tornado që do të xhiruar ...

11 prill 2012

Postuar nga

Britney Spears në negociata përfundimtare ...

Britney Spears në negociata përfundimtare do të bëhet X Factor Gjyqtari

Share Britney Spears është kjo afër për t'u bërë një gjyqtar në The X Factor në ...

«Previous Entries

Get Adobe Flash player